Ukážky - myphotostory

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Ukážky

  Chcete vedieť viac o možnostiach programu? Po kliknutí na odkaz si môžete prezrieť postupne všetky kroky vytvárania Vašej knihy. Kliknite sem. 
Fotokniha je skvelý spôsob ako si prezerať svoje obľúbené fotografie, ktoré ste vytvorili so svojimi blízkymi, rodinou, alebo priateľmi. Prezeranie týchto fotografii na malej obrazovke fotoaparátu, alebo aj na monitore, nie je nikdy tak pohodlné ako držať v ruke Vami vytvorenú fotoknihu, ktorú môžete darovať aj Vašim priateľom ako osobný darček.VÝROČIA

  Prezentujte svoje vzťahy, lásku a príbehy vo veľkom štýle. Publikujte svoje príbehy v knihe o výročiach. Majte svoje drahocenné okamihy, príbehy a vzťahy zachytené v profesionálne spracovanej knihe, ktorej nebude môcť nikto odolať. Budete si ju stále prezerať.
  Kniha o výročiach je ideálny darček. V nej môžete zdokumentovať svoj vlastný príbeh lásky. Je to výborný spôsob ako zachytiť spomienky na významné dni Vášho života.
  Ideálna je pre ľudí, ktorí majú veľa spomienok, tu sa môžu pozrieť späť na svoj život. Spoločne si vytvorte fotoknihu, kde budete mať zachytené cenné spomienky aj v budúcich rokoch.
  Fotokniha je skvelý spôsob ako si prezerať svoje obľúbené fotografie, ktoré ste vytvorili so svojim milovaným človekom, rodinou, alebo priateľmi. Prezeranie týchto fotografii na malej obrazovke fotoaparátu, alebo aj na monitore nie je nikdy tak pohodlné ako držať v ruke Vami vytvorenú fotoknihu. Túto môžete vytvoriť a dať aj Vašim priateľom ako osobný darček.


NARODENINY

  Fotografie zachytené vo fotoknihe sú výborným darčekom pre priateľov, alebo rodinu. Oslávte s deťmi ich výročia, prvý rok života, prvé zúbky, prvé kroky. Máte možnosť vytvoriť fotoknihu z osláv  narodenín Vašej rodiny, alebo priateľov. Budete si vážiť výnimočné spomienky a podelíte sa o ne so svojimi priateľmi a rodinou.

VIANOCE

  Fotokniha Vianoc je najlepší darček pre Vašich priateľov a rodinu. Je to jednoduchý spôsob ako si vytvoríte perfektný vianočný darček, ktorý poteší každého a je tu záruka, že vyčarí úsmev na tvári.
  Navrhnite si pomocou nášho programu fotoknihu podľa Vašej predstavy, ktorá zachytí vzácne spomienky na sviatočné dni. Spomeniete si na zdobenie stromčeka, rozdávanie darčekov, tradičné vianočné oslavy, sánkovanie a stavanie snehuliaka.

VEĽKÁ NOC

  Veľkonočné sviatky sú časom tradičných kresťanských osláv zdobenia vajíčok, ale aj oblievačky a šibania dievčat. Zachyťte si tieto krásne chvíle.ZÁSNUBY

  Ukážte svoju lásku vo veľkom štýle vo fotoalbume. Je to najjednoduchší spôsob, ako si vytvoríte jedinečný zdroj spomienok aj pre nadchádzajúce roky.

MATURITA

  Maturita, maturitný večierok a aj promócie sú jedným z najdôležitejšich dní Vášho života, o ktorý sa môžete deliť s dobrými priateľmi alebo rodinou.

DOVOLENKA

  Kniha na túto tému je skvelý spôsob ako si pripomenuť krásne prežité chvíle. Spomienky na výbornú dovolenku sú najkrajšie okamihy v živote. Fotokniha na túto tému je výborný spôsob ako si pripomenúť úžasné západy sĺnka, historické pamiatky, prírodu, prežité dobrodružstvá, kúpanie v mori a exotické stavby. Tu si môžete vybrať najlepšie fotografie z dovolenky. Fotokniha je zárukou, že na dovolenku a krásne okamihy si môžete spomínať kedy chcete.

DEŇ MATIEK

  Vytvorte si pamiatku. Každá mamička bude vidieť ako ju jej deti milujú. Máte šancu, aby jej to deti ukázali. Táto kniha je možnosť ako sa poďakovať za všetku lásku a obetavosť, ktorú im mama venovala.

SILVESTER

  Oslávte starý rok vo veľkom štýle. Silvester je čas na oslavu s priateľmi i rodinou. Zachyťte si oslavu starého roka, zostavte si fotografie a vytvorte si krásnu spomienkovú fotoknihu na oslavy starého i Nového roka.

RECEPTY

  Spracujte si svoju vlastnú fotoknihu Vašich obľúbených receptov. S pridaním obrázkov chutných jedál môžete ukázať ako viete šikovne variť a čo pokrmy pre Vás znamenajú.
  Fotokniha receptov je skvelý spôsob ako zoradiť svoje obľúbené kuchárske recepty. Tiež môžete svojím deťom zanechať návod ako varila Vaša mama. Fotokniha je trvalá pamiatka na recepty, ktoré mate radi a chcete sa s nimi podeliť so svojimi priateľmi a rodinou.

SVADBA

  Svadobná fotokniha je ideálny darček pre priateľov a rodinu, ktorí sa nemohli zúčastniť Vašej svadby. Táto fotokniha je jednoduchý spôsob ako vytvoriť jedinečný darček, ktorý bude cenný aj v nadchádzajúcich rokoch ako pripomienka Vášho  dňa svadby. Bude krásnou pripomienkou v budúcnosti i pre Vás a aj pre Vaše deti.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky